Říjen 2011

Happy Birthday Kai :)

28. října 2011 v 12:35 | Viyutková
Dnes má narozeniny Kai :3
takže přeji za blog vše nejlepší , hodně zdraví , štěstí a mnoho úspěchů s The GazettE :)
:3

27/10/ I belong to the darkness.

27. října 2011 v 21:15 | Viyutková |  My dairy|bla..bla..|
Zdravím všechny přítomné zbloudilé ,
Prázdninky jsou v plném proudu. Sem zatím doma , mám velmi silnou rýmu a hleny ( xD) a nemůžu se toho nějak zbavit.
V Sobotu na hokej nemůžu , protože bych určitě další den lehla a byla zase nemocná , což se mi v období zkoušení vážně nehodí.
Zítra mi asi příjde sestřenka a budu si objednávat po internetu pár triček . Vlatně bych měla ještě jít i nakoupit , jelikož doma nic není a došel mi pudr a podobně :D
V pátek jdu na chlastačku k Pepíkovi , takže to snad nedopadne na grcání . Já vlastně ještě nezvracela po pití .. nikdy :D
Pak bude nejspíš regenerační den. A taky doléčování mé rýmy. Aj , málem jsem zapomněla , že mě čeká ještě udělat na počítači projekt a také zapsat pár knížek.
Škola je ted' celkem v pohodě ( myslím kolektiv) až na pár věcí ohledně neshody se třídou. No , my holt prostě nikdy nebudeme táhnout za jeden provaz.
Taky se mi dnes zdál velmi zajímavý sen. Vlatně jsem se ráno probudila a měla vlhké oči. Byla jsem tam nevýslovně št'astná , ležela jsem na lavečce ,pak z ní spadla do sněhu a tam se smála. Vedle mě ležela jedna osoba a koukala se na mě svýma modrýma očima. Já se rozplakala. Ted' nějak často pláču.
Doma to stojí za houby. Pořád se diskutuje o stěhování a do Vídně asi ani nepojedu. A já se tak těšila ! byla by to už má čtvrtá návštěva tohoto kouzelného města. Vánoce budou asi taky stát za houby. Dárečky moc nebudou a atmosféra bude asi taky 'úchvatná' . Jsem zvědavá , jak se tohle dál vyvine.
A co říkáte na nové album The GazettE ?
U mě to celkem splnilo mé očekávání , Ruki více screamuje a kluci jsou impulzivní.
Nemůžu řict , že by se mi líbily všechny písničky , ale většina je skvělá. Jen tak dál ♥
Jdu se odebrát do vany , než mi spadne pěna.

Adios :3
btw : Asi krom Kuroshitsuji začnu znova koukat na Nanu ..
Mám chut' si u ní zase trošku pobulet x3

Oslavujeme !

26. října 2011 v 12:39 | Viyutková |  Something?
Sate ,
sem blbá a nehorázně sklerotická >< kurně , jak sem mohla ?
musím se omluvit , že to píši až dnes ( nebyl na to čas a celkově jsem se k tomu nemohla dostat >
Můj milovaný bloček JP-forever oslavil 21.10 své již DRUHÉ narozeniny :3
Co říct :
Dohromady se od října roku 2010 zveřejnilo 283 článků.
Navštívilo ho 4522 milých lidí .
Nejčastěji samozdřejmě lidé z ČR , ale také Německa , USA a potom další různé země .

Je to celkem úpadek oproti roku 2009 , ale s tím jsem i tak trochu počítala :D
Celé tyto dva roky spravovala ( spravuje) web Viyu :)
A vlastně jsem hrozně ráda , že blog je stále funkční i přez to , že sem již tak často nechodím.
No holt , pořád je něco na práci , ale ráda sem zaskočím :)
Dál ? budu se snažit , aby tento můj malý skromný web plný mých nesmyslů nepošel , protože ho mám prostě už tak nějak ráda a taky bych nerada přišla o své SB , které mi přirostli tak nějak k tomuto webu .. kvůli vám sem z největší části stále chodím ( a taky kvůli občasné nudě a špatnému svědomí :'D)
Kdyby nebylo tohoto webu .. nikoho z těchto skvělých lidí bych nejspíše nepoznala :)

Takže , vzhůru do dalšího roku na blog.cz ! :3

Ruki v hotelu .

11. října 2011 v 10:19 | Viyutková |  gazette - foto
Fajn , při téhle fotce jsem se málem zhroutila , páč to je úplné OMG :D:D
Potkat takhle Rukiho , tak se skácím k zemi a umírám ( to bych mu snad neudělala) . Každopádně mě to pobavilo :DA tady je interview , díky kkterému byl tento obrázek vymyslen .

Rep : - Už jste někdy viděli někoho ze členů GazettE dělat něco opravdu divného? Například v hotelu, když jste na turné nebo tak něco.

Kai: nejpodivnější věci z nás dělá určitě Ruki. Všichni máme vždy oddělený pokoj a k večeru zběsile lítáme po chodbách na návštěvy z jednoho pokoje do druhého , ale upřímně jsem nikdy neviděl , že by tohle Ruki dělal :D

Aoi: Viděl jsem ho jednou! Byl v pletené čepici a na obličeji měl zelenou masku , hotelový župánek a pantofle. Byl jsem rád, že se mi to už nestalo .

Ruki: Nééé :D Já si jen chtěl jít koupit nějaký džus , nebo tak něco. A nechtěl jsem , aby mě někdo viděl .. kdokoli . . .


10/10/ Fiiu , posmrtné zaskočení

10. října 2011 v 11:34 | Viyutková |  My dairy|bla..bla..|
Zdravím :3
No , jsem nemocná a tak jsem se pustila do nového dessu :) Tentokrát z úplně jiného soudku což je Ian . ( taky to bude asi tím , že jsem si koupila nový díl Upířích deníků) Já k němu nemám slov , prostě jeho vtípky , gesta , celkově jako člověk je skvělá osobnost a hlavně úžasný herec
Jak jsem již psala tak jsem doma. Nevím ani co mi je , mám teplotu a celkově mi není nejlépe ( to asi ten sobotní hokej mě dorazil ><)
Momentálně máme doma kocourka, ale půjde pryč , páč máme psa a oni by se nesnesli a mít kočku v domě ? nic pro mě :D
A abych nezapomněla poznamenat ,že včera byl koncert Versailles na který jsem se ( klasika) nedostala . Je to smutné a zklamala jsem samu sebe. Moc závidím všem co je mohli spatřit a raduji se z jejich radosti. Snad se mi také jednou poštěstí ..
Btw : už se objevil spolehlivý download albumu TOXIC ? já ho totiž nemůžu najít >< a když jo , tak to stáhnu a potom mi to nefunguje , takže na pendrek.

Takže se mějte, du ještě něco najít a pak si sníst nudle :3
Bai :3

The GazettE - THE SUICIDE CIRCUS PV

9. října 2011 v 15:09 | Viyutková |  GazettE-videa-PV
Finally !
New song and PV by The Gazette (:
Ruki je tam nějaký ... jiný ?!( jak ho tam ochmatávaj mm*xD) všichni mi připadnou tak více přírození ( nejspíš struktůrou videa) .
Song , no prostě si myslím , že je to zase jako staří Gaze a jejich Gazerock. Písnička se mi líbila hned napoprvé , jen sem se trochu zlekla ten el. části :D a myslela si , že to bude plně jiné , ale dala tomu zase nový rozměr. Aoi a Uru a ty jejich vlasy .. prostě wow , Aoimu to moc sluší x)

Víte , ono se to chtěla asi ozvat . .

4. října 2011 v 18:32 | Viyutková |  My dairy|bla..bla..|
Ježiš , já jsem takovej .. no nechci říct co .
Já na to tady uplně zapomněla .. nebo se sem nedostala ? já ani nevim , ale nějak jsem něměla sílu něco vymejšlet a přeci jen čekám na album Toxic .
Fiiu mám práce jak nad hlavu. Škola je hnus co víc říct , nelíbí se mi tam a taky mi to nějak neleze do hlavy.
Doma je zázemí klidu , resp. můj pokojíček kam si zalezu. Pes je nyní nepoužitelnej , páč má své psí dny a křeček si včera málem zlomil nohu , což se povedlo i mým dalším dvoum kamarádkám :D
Chce se mi spát .. špatny . Mám se ještě učit a zítra dem na nějakou blbost do kina , no stejně se tam někde skésne a bude vychrapovat , takže mi to nevadí .
V sobotu mám naplánovanej hokej ( konečně) takže půjdem .. pešky ? nevím , ale jestli mi po cestě zvlhnou vlasy , tak umřu .
Je už nějaká tma .. vite co je zajimavé ? nikdo mi nepíše a když to nepotřebuju , tak mi začne psát 150 lidí ? prostě kdo to má stíhat se tady dnes asi upíšu k smrti .

the GazettE - THE SUICIDE CIRCUS

3. října 2011 v 15:08 | Viyutková |  GazettE-videa-PV
*COLAPSE* MEGA COLAPSE* omg , lidi , ten song je úchvatnej ♥
Musím si ho nyní pouštět pořád dokolečka dokola .. a taky nešlo si nevšimnout , že Gazetto opět jakoby trochu změnily styl ? je tam více elektroniky .. bo se mi to zdá ? x) Někdy se mi stává , že mě určeté pasáže písniček nudí , ale u téhle ne .. po dlouhé době. Např. u Clever Monkey se mi to stávalo ..
Ovšem náhled k songům , které budou v albumu Toxic zní fakt skvěle .. bože já se tak těším :3 bude uchvatné , já to vím :33