Prosinec 2011

Šílenctví

17. prosince 2011 v 10:27 | Viyutková |  My dairy|bla..bla..|
Utíkám před Vánocema. Dnes je 17.12 a my máme zdobit strom?? mám pocit , jestli se mamka nezbláznila , ale prej skrz to , eže příští týden nebude čas - což je vlastně pravda.
Dárečky ? pro mě pod tromkem možná dva. Nic moc neočekávám. Po vánocích omrknu obchody .. vlastně mám z toho takové smíšené pocity.
Já na to jdu v pondělí s ženou . Nemáme obě moc prachy , ale tak snad něco splašíme .. už něco málo jsme nabraly , když jsme pomáhaly jedné paní co prodávávala věci a výrobky pro S.O.S vesničku . Kasírování , kasírování .. hulákaní přez sebe na celou místnost , že došly peníze :D
Dnešek bude hnusnej . Musim si uklidit debordelizaci , páč svůj pokoj už přehazuju vidlema a ještě mám z mamkou píct ( ještě vědět co ) Nic mi nevychází , přiští týden máme jet do Olomouce a jsou různé akce , basketbal a já nevím co ještě a já na všechno zapomínám . Mám zas rýmu jak bič a nevím jak to. Včera jsem si vyřvala hlasivky před školou , když jsme tam hulákali s děckama jak idioti a večer jsem si doma trochu víc zpívala , div nepraskali skleničky. Slohovka .. ano , psala jsem slohovku . Pěkně šitnou . Velký papír jak .. a jen 2 hodiny na to . Absolutní hnus .. a přez Vánoce se budu muset učit do Matiky a chemie a já nevim čeho ještě . A prezentačku dělat. Plus hrála jsem jak hovado a praskla mi struna , tak musím jak naschvál ještě do hudebnin .
Ne , netěším se.
A silvestr? já vlastně ani netuším kam půjdu , měli jsme všechno domluvené s přáteli a oni se během pár týdnů rozptýlili na jiné akce a tak sem zůstala já . A kam já že , když všichni nakonec podnikají něco jiného ? Asi pojedu s ženou do Prostějova na každoroční ohnostroj . Plány na fajnový silvestr mi selhali , takže budu doma .. .. ?
Já nevím. Stejně jsem vyvrhlík společnosti. Více méně. ( co to melu , někdy jsem středem pozornosti právě já! ..někdy xD)

Mějte se , jdu sklidit onen pahorek šílenctví ve svém pokoji a nechat se "unést" zdoběním stromečku a všeobesného odebrání nánosu prachu.Málem bych zapomněla . Přeji krásné svátky !

10.12

10. prosince 2011 v 19:59 | Viyutková |  My dairy|bla..bla..|
Ohayou,
a tak , že vlezu na blog a ono mě překvapí jakýsi aktivování účtu na blog.cz a já už se zlekla, že mi to tady zrušili!( nu , ani bych se nedivila , když je moje docházka nyní tak mizerná) Ale tak .. jsem tady.
Je to tady stejně at' už se mi to chce napsat nebo ne - pusté. Planina :D
Mám se celkem .. normálně. Napsat slovo fajn nemohu , protože to neodpovídá mému duševnímu rozpoležení.
Byla jsem nemocná .. trochu jsem si poležela , ale nyní jsem už ready.
Do školy se mi nechce , byla jsem nakupovat nějaký ty dárky a ještě mě něco málo čeká.
Příští týden valím koupit lístky na Segment & Koblížky do Olmika a ještě mám jít s ženou na jídlo skrz takovou malou oslavičku mejch narozenin. Ani nějak neregistruju , že by měl být vánoční čas. Cože ona je zítra 3 adventní neděle?! wtf?
Ou ,já to vlastně zapomněla napsat. Před dvěma dny měl Ian narozeninky (dělala jsem mini dort z vextek,čokolády a jedlýho papíru xD) a nějak nezbyl čas zajít na net a napsat -.- sem husa. Happy Birthday dear.

Přeji Vám poklidné prožití svátků . Jo , zaskočím sem , nebojte se . Píšu to sem jen tak ;D
Zrovna si tu zpívám jak debil. Hulákám přez celej obyváK jakousi uplně stupidní písničku co hrajou na MTV.
Zítra vlastně valím na náměstí do OL. Asi na stánky .. možná do mekáče nadloubnout se. Alee hlavně vypadnout z domu:D
aa v pondělí mě čeká horor s písemkama >< takže unik z reality.
Už jsem byla ochotná se doma kouknout na Rozbřesk a normálně jsem chytala výbuchy smíchu přesně jako Karii co jsme se o tom posledně bavili xD Ale pak to bylo i smutné .. hlavně jedna písnička v tom , velmi mě štve , že nevim jak se jmenuje.
tak nic .. jdu si dát něco k jídlu ..bai :3BTW: Asi zabiju Maxe ( to těžko , na toho mám moc ráda) . Jak kurně může tohle Escape the Fate dělat ?? Brzo se zbláznim T_T