Srpen 2012

Nikdy by mě tohle nenapadlo.

24. srpna 2012 v 14:13 | Viyutková |  změny blogu
Zdravím ,
vlastně ani nevím koho. Možná je to tím , že je 24.8 a já si vzpomněla na to , že mám vlastně nějaký web.
Už delší dobu jsem věděla , že to takhle skonči, že to prostě neutáhnu . A tolik věcí se změnilo , nikdy nepochopím jak se může všechno tak rychle obrátit.
Mám ted' úplně jinej život , dokonce jsem si nemohla ani vzpomenout na heslo na tenhle účet a psát svým "SB" už se i bojím , protože je to vážně nevkusný objevit se tu po takovéto době :(

Všechno je jinak . Upřímně , nevím o čem bych tu psala . Jediný co vám mohu říct , že se mám docela dobře a dokázala jsem se konečně postavit na vlastní nohy. J-rock a celý tento svět mě však stále neopustil , jen se můj pohled trošku změnil ..
Budu také měnit své bydliště , změnila jsem skoro od základů svůj životní styl , nová škola.. není ta láska k J-rocku jako dřív , ale stále se snažím být tomu co mám tak dlouho ráda .. věrná.
Začala jsem se věnovat skateboardingu a neupírat se jen na svět internetu a udělala si o všem nový obrázek , jelikož se mi stalo několik velmi nemilých věcí, které nikomu nepřeji. Každopádně jsem nabitá díky tomu novou energií a jdu dál.

Tenhle blog bohužel asi už nepůjde zachránit , začlo se žít Facebookem , který se také snažím omezovat , protože je to neskutečný žrout cenného času. Čím dál méně lidí se věnuje pořádně blogu a já nejsem jak to tak vidím žádná výjimka v řetězci , i když jsem si kolikrát řekla , že to bude jinak .

Takže se všimni milý , blogoví , tehdejší návštěvnící této stránky , nebo jen ti , co sem náhodně zabloudili se mějte a budu doufat v to , aby jste neskončili tak .. jako já .
Bylo to tu krásný .